Жаңалықтар

14.12.2017

Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ы.Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясының «STEM» білімді енгізу бойынша әдістемелік ұсынымдар
Методические рекомендаций по внедрению STEM образования Министерство образования и науки Республики Казахстан Национальная академия образования им. Ы.Алтынсарина

Жүктеу үшін 21 STEM сілтемесін басыңыз

15.02.2016

«Инфоурок» халықаралық қашықтық олимпиадасы

2015-2016ж2015-2016ж-2

2015-2016ж-3

2015-2016ж-42015-2016ж-52015-2016ж-6

27.04.2015

Сәуір айында М.Әуезов атындағы ОҚМУ-де физика пәнінен 9-11 сыныптар аралағында ұйымдастырылған олимпиадаға мектебіміздің оқушылары қатысып, жақсы нәтижелер көрсетіп, жүлделі орындар иеленді. Атап айтар болсақ,
9а сынып оқушысы Райбек Ұлбала І орын
9а сынып оқушысы Жанабек Жазель ІІ орын
11б сынып оқушысы Ибрагимов Қуаныш ІІ орын
11б сынып оқушысы Махмуд Ақерке ІІІ орын
11б сынып оқушысы Қантбек Диана ІІІ орын
Білімді жастарымызға келешекте биік шыңдардан көріне беріңдер демекпіз!

12.03.2015

Облыстық ғылыми жоба жарысының жүлдегерлері, атап айтар болсақ, 10Б сынып оқушысы Зұлпыхар Меруерт тіл білімі секциясы бойынша II жүлделі орынды, сонымен қатар 10Г сынып оқушысы Орынбасар Гүлбану тарих секциясы бойынша I жүлделі орынды иеленді. Гүлбану мен Меруерт ОҒЖЖ II турында тестте жоғары нәтиже көрсетіп, Республикалық ғылыми жоба жарысына жолдама алды. 16.02-21.02.2015ж күндер аралығында Алматы қаласында өтетін ғылыми жарыста мектебіміздің атын асқақтататынына сенеміз.

Сәттілік тілейміз.

12.03.2015

«Ақбота» интеллектуалдық марафонының жүлдегерлері
2014-2015 оқу жылы

Оқушының аты — жөні сыныбы Жалпы ұпайы
1 Уалиханұлы Бағлан 8 81
2 Түймебекұлы Бекболат 8 81
3 Маратқызы Әсел 8 80
4 Туғанбай Назгүл 8 80
5 Мырзабай Азамат 8 80
6 Султанханова Арайлым 8 80
7 Өтенова Дина 8 80
8 Оразәлі Нұрбақ 8 80
9 Кеңес Думан 8 80
10 Сейдрахым Нұржол 8 79
11 Спат Ақжол 8 79
12 Нышан Лаура 8 78
13 Мұхтар Береке 8 78
14 Сержанов Сұлтан 8 78
15 Әсілхан Ғани 8 78
16 Паштан Санжарқожа 8 77
17 Орынбасар Нұрдәулет 8 77
18 Асқар Мақсат 8 77
19 Қияқбай Айгерім 8 76
20 Исах Әсем 8 76
21 Мирзакулов Шерхан 8 76
22 Нышан Шахмұхамед 8 75
23 Молдабекова Диана 8 74
24 Шамрек Диана 8 74
25 Қайратқызы Асель 8 73
26 Смайылхан Айдар 8 73
27 Әділхан Диана 8 73
28 Сәрсембаева Гаухар 10 79
29 Мақұлбек Жайна 10 78
30 Шырынбек Айдана 10 77
31 Мұсатафа Нурила 10 77
32 Зармамбетова Гаухар 10 76
33 Мұрат Айнұр 10 76
34 Жолдасбек Айсұлу 10 76
35 Әділбай Дана 10 75
36 Орынбасар Гүлбану 10 75
14.01.2015

9.01 -10.01.2015 ж. күндер аралығында Республикалық пәндік олимпиаданың облыстық кезеңі өткізілді.Олимпиадада мектебіміздің оқушылары көрсеткен нәтижені атап айтар болсақ:
1. 10 «Г» сынып оқушысы Мұрат Айнұр І орын, жетекшісі Шахабаев Шекербек
2. 9 «В» сынып оқушысы Нәсіралиева Меруерт І орын, жетекшісі Адилбекова Алтынай
3. 11 «В» сынып оқушысы Байтуреева Нурила ІІІ орын, жетекшісі Мирзабекова Гулнар
4. 10 «Б» сынып оқушысы Асхатұлы Рамазан ІІІ орын, жетекшісі Костубаева Гулсара
5. 10 «А» сынып оқушысы Өтеген Бекет Мақтау қағазы, жетекшісі Бектасова Эльвира
6. 11 «Г» сынып оқушысы Жолдасбай Диана Мақтау қағазы, жетекшісі Амирова Айгүл
Облыстық олимпиадада І орынды иеленген оқушылар 10 «Г» сынып оқушысы Мұрат Айнұр, 9 «В» сынып оқушысы Нәсіралиева Меруерт Республикалық кезеңге жіберіледі. Дарынды достарымызға сәттіліктер тілейміз.

14.01.2015

18.12 -19.12.2014 ж. күндер аралығында өткізілген облыстық ғылыми жоба жарысына мектебіміздің оқушылары қатысып 10 жүлделі орындар иеленді. Атап айтар болсақ:
1. 10 «Г» сынып оқушысы Орынбасар Гүлбану І орын жетекшісі Сүлейменова Гүлмайра
2. 10 «Б» сынып оқушысы Зұлпыхар Меруерт ІІ орын жетекшісі Бектасова Эльвира
3. 10 «Б» сынып оқушысы Садуақас Арайлым ІІ орын жетекшісі Жамурова Гулнур
4. 11 «А» сынып оқушысы Асқарбек Арман ІІ орын жетекшісі Бектасова Эльвира
5. 10 «Б» сынып оқушысы Тұрғынова Күлаш ІІ орын жетекшісі Баймуратова Жайна
6. 10 «Б» сынып оқушысы Асхатұлы Рамазан ІІ орын жетекшісі Костубаева Гулсара
7. 11 «А» сынып оқушысы Контекова Ағиба ІІІ орын жетекшісі Бектасова Эльвира
8. 10 «А» сынып оқушысы Өтеген Бекет ІІІ орын жетекшісі Тұрышева Әсел
9. 11 «В» сынып оқушысы Ержанқызы Ұлжан ІІІ орын жетекшісі Мирзабекова Гулнар
10. 9 «А» сынып оқушысы Көбей Елбилер ІІІ орын жетекшісі Ильмурадова Нағима

05.11.2014

Биылғы оқу жылында мектебіміздің ұстаздары тарих пәнінің мұғалімі Джайлыбаева М, қазақ тілі мен әдебиеті пәнінің мұғалімі Алибаева Б, ағылшын тілі пәнінің мұғалімі Байғұтова Г, біліктілігін арттыру мақсатында «Кембридж әдіс- тәсілдерінің негіздері» атты 3 айлық деңгейлік курстардан өтуде.

Қабылдау комиссиясы
Банерлер
Резюме жіберу
Шымкент қаласы білім басқармасы
№1 үш тілде оқытатын мамандандырылған
мектеп-интернат